Prodej prostorného a částečně zasíťovaného stavebního pozemku o výměře 1166 m² v obci Lozice

cena v RK
o ceně je možné jednat s makléřem
Celkem 5 fotografií, zobrazit všechny
Prodejce:
realitní makléř: Lucie Kopecká
Lucie Kopecká
telefon: + 420 731 581 011
lucie.kopecka@domybyty.com

Prodej prostorného a částečně zasíťovaného stavebního pozemku o výměře 1166 m² v obci Lozice

cena v RK
o ceně je možné jednat s makléřem
Popis nemovitosti:

Hledáte dostatek prostoru pro výstavbu vysněného domu, chcete žít na vesnici, ale s výhodami plnohodnotné občanské vybavenosti? Věnujte pozornost mé nabídce a třeba jste právě našli.

Co je malé, to je milé. Toto české úsloví vystihuje malou, ale půvabnou vesničku Lozice ležící 5 minut od Luže, 15 minut od Vysokého Mýta, 20 minut od Chrudimi a za pouhých 8 minut jste na dálnici.
V daném místě nabízím v exkluzivním zastoupení majitele rovinatý pozemek o celkové rozloze 1166 m². Na pozemek je možný sjezd z hlavní pozemní komunikace. Pozemek je územním plánem určený k výstavbě RD a je částečně zasíťovaný. Sítě od kanalizace, vody a plynu jsou již položeny na pozemku. Elektrické připojení je nutné nechat zřídit.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v nedaleké Luži. Pozemek je vhodný pro všechny zájemce hledající klidnou a finančně dostupnou parcelu k výstavbě rodinného domu.
Jestli už se zde vidíte, domluvme si prohlídku, na které se jen utvrdíte o jedinečné kupní příležitosti. Díky perfektní znalosti finančního trhu, je náš hypoteční specialista schopný zajistit nejlepší financování na míru právě pro Vás.

Typ nemovitosti:
Pozemek
Číslo nemovitosti:
2024-01-18
Typ pozemku:
Bydlení
Operace:
Prodej
Adresa:
Lozice
K nastěhování od:
18.1.2024
Plocha pozemku:
1166 m2
Umístění objektu:
Klidná část obce
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 54' 59.178"N, 16° 01' 25.419"E